Tenisové léto

Tenisové léto

Po trochu rozpačitém počátku jara se nám tenisová sezóna rozjela naplno. V průběhu června a července uspořádal náš klub několik turnajů, o kterých jsme Vás již informovali minule. Současně zahájila na kurtech svoji trenérskou činnost tenisová škola TK Tola. Bohužel letos byl zatím z řad veřejnosti zájem o hraní na kurtech minimální, nicméně doufáme v jeho zlepšení.

Dále se povedlo za finančního přispění Obce Jirny vybudovat třetí tenisový dvorec. Tímto děkujeme obecnímu úřadu za pomoc a vstřícnost. Podařilo se nám také zprovoznit sociální zařízení a zázemí včetně klubovny. Nově vybudovaný třetí kurt bude především sloužit dětem a mládeži z naší obce. Příští rok na jaře bude tenisová škola TK Tola provádět velké nábory dětí a proto neváhejte svoje ratolesti včas přihlásit.

Zatím poslední akcí tenisové sezóny byl tradiční Jirenský tenisový turnaj (singl muži), který se konal v týdnu od 17.8. 2020. Letos se uskutečnil již třicátý šestý ročník, kterého se zúčastnilo 28 hráčů. Vrcholem bylo sobotní finále, kdy po úžasných výkonech obou finalistů těsně zvítězil Jíří Janko nad Karlem Lažou. Před branami finále pak zůstali Petr Lacina a Jan Bláha. Tento týdenní turnaj nabídl pestrou přehlídku tenisového umění všech zúčastněných. Velké díky za perfektní zvládnutí organizace této akce patří Milanu Vilímkovi a Ladislavu Kubíčkovi.

d346270a-2d0d-43c7-93a7-1103ec8e0ec6.jpeg

Doufáme, že zájem o tenis v Jirnech poroste a proto si přijďte vyzkoušet svoje tenisové umění a dovednosti. Rezervaci kurtů lze provádět na stránkách www.tenisjirny.cz.

Comments are closed.