Tenisová sezóna.

Tenisová sezóna.

Začátek letošní tenisové sezóny byl poznamenán, stejně jako život nás všech, situací okolo koronaviru. Přesto se nám s mírním zpožděním podařilo připravit kurty na sezónu, kterou jsme po uvolnění celostátních omezení úspěšně zahájili.

První akcí letošního roku, která se uskutečnila poslední květnový víkend, byl tradiční tenisový turnaj „Memorial Mirka Chlubny“, pořádaný každoročně jako vzpomínka na našeho dlouholetého člena. Počasí nám letos přálo a tak se na akci dostavilo kolem šestnácti tenisových nadšenců, kteří si to, myslím, náležitě užili.

Další akcí byl „Dětský den s tenisem“, uskutečněný stejně jako každý rok pod záštitou Obecního úřadu Jirny. Dětem však počasí bohužel nepřálo, ale i tak byla účast hojná. V rámci tohoto dne se odehrál i dětský tenisový turnaj. Velký dík patří trenérům z tenisové školy TK Tola, kteří se organizace celého dne ujali. Poděkování si zaslouží i všichni účastníci, kteří se na kurtech utkali nejen se svým soupeřem, ale i s rozmary počasí.

Poslední červnový víkend se uskutečnil již tradiční turnaj ve čtyřhře „mixy“. Na sluncem rozpálených kurtech se mezi sebou utkalo devět smíšených párů, které se po vyčerpávajících soubojích mohly občerstvit kulinářskými výrobky našich členek. Tato akce byla skutečně velmi povedená a to hlavně díky jejímu organizátorovi panu Bednaříkovi. Všem účastníkům je nutno poděkovat.

V případě, že budete mít zájem vyzkoušet si kvalitu jirenských kurtů, neváhejte a zavítejte na naše webové stránky www.tenisjirny.cz, kde máte možnost si vaši návštěvu zarezervovat.

Comments are closed.